Praca

Praca 2018-05-28T10:22:12+00:00

Asystent ds. Sprzedaży

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta ds. Sprzedaży, które wiąże się z udzielaniem informacji o usługach oraz produktach będących w ofercie firmy Tacholab na rynkach krajowym i zagranicznych. Praca polega na aktywnej sprzedaży oraz udzielaniu odpowiedzi na zapytania ofertowe klientów: telefonicznie, mailowo oraz on-line. Poszukujemy kandydatów komunikatywnych, dążących do realizacji wyznaczonych zadań oraz posiadających doświadczenie w obsłudze klienta. Praca będzie wykonywana w siedzibie firmy Tacholab od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.
Miejsce pracy: Tychy, woj. śląskie

Wymagania:

  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do klienta,
  • biegła obsługa komputera,
  • b. dobra znajomość pakietu MS Office,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność uczenia się zagadnień związanych z obsługą specjalistycznych programów.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy uzależniony od wyników,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.

CV prosimy przesyłać na adres e-mail j.zakrzewska@tacholab.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r.), prowadzonych przez Tacholab Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Estetycznej 4.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.