TACHOLAB Sp. z o.o., ul. Estetyczna 4, 43-100 Tychy
+48 32 70 70 470
+48 661 268 777
biuro@tacholab.pl
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE
Pokaż menu >

Referencje

Klienci o nas


„Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą TACHOLAB Sp. z o.o., zyskując w ten sposób godnego zaufania partnera biznesowego (…). Zawsze możemy liczyć na szybką odpowiedź na nurtujące nas pytania oraz fachowe doradztwo.”


Tomasz Batek, Transport Tomasz Batek„Współpraca z firmą TACHOLAB Sp. z o.o. przebiega do dziś profesjonalnie oraz terminowo
z uwzględnieniem obowiązujących przepisów Ustawy o czasie pracy kierowców.”


Wojciech Wójcik, P.W. „ZOF-STAL”„W 2010 r. ITD. Przeprowadziła w naszej firmie kontrolę, która pokazała, że nasi kierowcy nie do końca (…) potrafią zastosować w praktyce przepisy. Właśnie wtedy trafiliśmy do firmy Tacholab. Jej pracownicy wnikliwie przeanalizowali kontrolowany okres oraz pomogli przygotować szczegółowe wyjaśnienia.”


Sławomir Dąbkowski, CARBO PARTNER Towarzystwo Doradczo-Finansowe sp. z o.o.„Od 2014 roku firma Tacholab Sp. z o.o., wykonuje dla nas analizę czasu pracy kierowców oraz tachografów analogowych i cyfrowych. Pracownicy Tacholab zawsze wykazują się fachową wiedzą.”


Jacek Swadźba, GOLD-TRANS„ Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania.”


Zbigniew Stachurski , Zakład Ślusarsko-Produkcyjny„Zaangażowanie, wiedza, znajomość i rzetelność doradztwa pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania.”


Katarzyna Sielska, SPEDYCJA RENTRANS Sp. z o.o.„Współpraca rozpoczęła się w maju 2015 roku i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardzo owocna. Nasze zadowolenie wynika z pozytywnego rozwiązania sprawy i pomocy (…) związanej z Inspekcją Transportu Drogowego. Prezentowany przez firmę zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach.”


Tomasz Kasprzak, TOM-TRANS GNIEZNO

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
+48 32 70 70 470 od 7:00 do 16:00
Napisz do nas

Formularz kontaktowy