TachoTerminal READER

//TachoTerminal READER
TachoTerminal READER 2016-10-18T10:05:13+00:00

TachoTerminal Reader

Kompaktowy czytnik kart kierowców z programem do pobierania i archiwizowania danych. Wyjątkowo prosty w obsłudze, szybki i niezawodny.

Przejdź do sklepu

Zobacz jak prosta jest obsługa TachoTerminal READER

Wszystko trwa ok. 6 minut!

Krok 1. Instalacja (ok. 5 min.)

Instalacja czytnika jest bardzo prosta. Wystarczy włożyć płytkę CD ze sterownikami do napędu i uruchomić instalację. Następnie należy zainstalować program TachoTerminal Reader z płytki dołączonej do opakowania. Po podłączeniu czytnika do komputera za pomocą kabla USB i możliwe jest przystąpienie do odczytu danych z karty kierowcy.

Krok 2. Odczytanie danych z karty kierowcy (1 min.)

Po instalacji wystarczy wsunąć kartę kierowcy chipem elektronicznym do środka czytnika skierowanym ku górze. Następnie na uruchomionym programie PC wystarczy kliknąć w ikonę czytnika, aby rozpocząć odczytywanie danych. Proces odczytania karty powinien trwać nie więcej niż 60 sekund.

Krok 3. Wizualizacja zawartości pliku.

Po pobraniu pliku w programie TachoTerminal Reader pojawia się tabela z poszczególnymi aktywnościami. Istnieje możliwość przeglądania kolejnych dni. Na tym etapie można zapisać plik na swoim komputerze. Zapisany plik można przesłać mailem do siedziby firmy, jeśli Twój notebook jest podłączony do bezprzewodowego internetu.

Zobacz instrukcję programu TachoTerminal Reader