TACHOLAB Sp. z o.o., ul. Estetyczna 4, 43-100 Tychy
+48 32 70 70 470
+48 661 268 777
biuro@tacholab.pl
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE
Pokaż menu >

Czytniki kart kierowców i tachografów

W naszej ofercie znajdują się czytniki kart kierowców oraz czytniki tachografów, które pozwalają na szybki i bezproblemowy odczyt danych. Są to urządzenia z rodziny TachoTerminal:

czytnik TachoTerminal Reader
czytnik TachoTerminal Reader +
czytnik TachoTerminal PRO ZERO
czytnik TachoTerminal PRO1
czytnik TachoTerminal PRO2
TachoTerminal App

Czytniki tachografu i czytniki kart kierowców, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, charakteryzują się wieloma cechami użytecznymi dla ich odbiorców.

Są to chociażby:

- kompaktowe rozmiary, dzięki czemu można je łatwo używać w terenie, a także mała waga sprzętu,
- wygodne połączenie za pomocą wejścia USB, dzięki czemu można je podłączyć do różnorodnych urządzeń, w tym także wymiennych kart pamięci,
- wyposażenie urządzeń w oprogramowanie komputerowe TT Configurator, które oparte jest na najpopularniejszych systemach operacyjnych, w tym Windows czy Linux

Nasze urządzenia wyposażone są również w wytrzymały akumulator, który może być ładowany w uniwersalny sposób po podłączeniu do innych urządzeń informatycznych, jak np. z tachografu, komputera PC lub z ładowarki.

Wszystkie nasze nowoczesne czytniki posiadają szereg dodatkowych funkcji i możliwości, które czynią je wyróżniającymi urządzeniami na rynku. Szczegóły czytników kart kierowców i czytników tachografów wraz z ich dokładną specyfikacją znajdziecie Państwo przy opisie każdego z urządzeń. 

Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
+48 32 70 70 470 od 7:00 do 16:00
Napisz do nas

Formularz kontaktowy