Współpraca rozpoczęła się w maju 2015 roku i trwa do dzisiaj, ponieważ jest bardzo owocna. Nasze zadowolenie wynika z pozytywnego rozwiązania sprawy i pomocy (…) związanej z Inspekcją Transportu Drogowego. Prezentowany przez firmę zasób wiedzy, daje klientowi poczucie, że jest w dobrych rękach.

Tomasz Kasprzak, TOM-TRANS GNIEZNO

Zaangażowanie, wiedza, znajomość i rzetelność doradztwa pozwalają stwierdzić, że jest to partner godny zaufania.

Katarzyna Sielska, SPEDYCJA RENTRANS Sp. z o.o.

Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania.

Zbigniew Stachurski, Zakład Ślusarsko-Produkcyjny

Od 2014 roku firma Tacholab Sp. z o.o., wykonuje dla nas analizę czasu pracy kierowców oraz tachografów analogowych i cyfrowych. Pracownicy Tacholab zawsze wykazują się fachową wiedzą.

Jacek Swadźba, GOLD-TRANS

W 2010 r. ITD. Przeprowadziła w naszej firmie kontrolę, która pokazała, że nasi kierowcy nie do końca (…) potrafią zastosować w praktyce przepisy. Właśnie wtedy trafiliśmy do firmy Tacholab. Jej pracownicy wnikliwie przeanalizowali kontrolowany okres oraz pomogli przygotować szczegółowe wyjaśnienia.

Sławomir Dąbkowski, CARBO PARTNER Towarzystwo Doradczo-Finansowe sp. z o.o.

Współpraca z firmą TACHOLAB Sp. z o.o. przebiega do dziś profesjonalnie oraz terminowo z uwzględnieniem obowiązujących przepisów Ustawy o czasie pracy kierowców.

Wojciech Wójcik, P.W. „ZOF-STAL”

Zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą TACHOLAB Sp. z o.o., zyskując w ten sposób godnego zaufania partnera biznesowego (…). Zawsze możemy liczyć na szybką odpowiedź na nurtujące nas pytania oraz fachowe doradztwo.

Tomasz Batek, Transport Tomasz Batek