Szkolenia

/Szkolenia
Szkolenia 2017-12-14T18:39:03+00:00

Zapraszamy Państwa na szkolenia prowadzone przez specjalistów Tacholab!

Nasze szkolenia skierowane są do osób związanych zawodowo z rozliczaniem czasu pracy kierowców, a więc do prowadzących przedsiębiorstwa transportowe, do pracowników działów kadrowych i księgowych w firmach transportowych oraz do kierowców zawodowych.

Od 2006 roku zakres szkoleń został dostosowany do potrzeb naszych klientów, dzięki czemu cieszą się one dużym zainteresowaniem.

Szkolimy z zakresu:

  • obsługi tachografów cyfrowych i analogowych
  • czasu jazdy, przerw i odpoczynków kierowcy
  • ewidencji i rozliczania czasu pracy kierowców

Szkolenia odbywają się cyklicznie, zazwyczaj w dni wolne od pracy w transporcie drogowym, czyli w soboty. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje podręcznik „Czas pracy kierowcy w praktyce” oraz materiały szkoleniowe w postaci płyty CD, zawierającej instrukcję obsługi tachografów cyfrowych ACTIA, VDO Siemens oraz Stoneridge, symulator komputerowy tachografów cyfrowych, teksty wytycznych GITD, elektroniczne poradniki BAG oraz ITD, teksty rozporządzeń i ustaw oraz niezbędne formularze.

Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem informacji na temat szkoleń prowadzonych przez Tacholab prosimy o kontakt z naszym Specjalistą ds. Szkoleń pod nr telefonu kom: +48 661-268-777 lub wysłanie wiadomości na adres e-mail: szkolenia@tacholab.pl

Poznaj zakres i terminy szkoleń