Specjaliści z 20-letnim doświadczeniem!

Infolab Sp. z o.o. to renomowany zespół specjalistów posiadających szerokie doświadczenie w obsłudze firm transportowych. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z rozliczaniem czasu pracy kierowców, prowadzeniem szkoleń oraz udzielaniem wsparcia z zakresu doradztwa prawnego w transporcie drogowym.

Dzięki naszym specjalistycznym rozwiązaniom oraz skutecznemu doradztwu prawnemu, klienci mogą mieć pewność, że są chronieni przed ewentualnymi roszczeniami pracowników oraz organów kontrolnych. Nasze usługi obejmują także świadczenia dotyczące ewidencji czasu pracy, szkoleń oraz audytów.

Jesteśmy również producentem sprawdzonych i skutecznych urządzeń TachoTerminal, służących do pobierania danych z tachografów cyfrowych oraz kart kierowców. Nasze urządzenia cieszą się zaufaniem służb kontrolnych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ponadto, jesteśmy dumnie związani z firmą Infolab, która umożliwia nam rozwijanie oprogramowania Tachospeed – najnowocześniejszego środowiska do rozliczania czasu pracy kierowców.

Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych profesjonalnych usług. Jesteśmy gotowi pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z transportem drogowym.

tachoterminal
infolab
tachospeed
kolo logo

DANE REJESTROWE FIRMY

Infolab Narloch sp. z o.o.
ul. Estetyczna 4
43-100 Tychy
Polska

NIP: 6462914275
REGON: 241941167
Kapitał zakładowy: 2 374 400,00 zł

Rejestracja spółki:
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach,
Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego