Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

Opis stanowiska:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, które wiąże się z aktywnym budowaniem rynku sprzedaży oraz utrzymywaniem długofalowych relacji z klientami. Praca ma charakter biurowy, od poniedziałku do piątku.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła obsługa komputera
  • b. dobra znajomość pakietu MS Office
  • sporządzanie raportów i planowanie pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • badanie potrzeb, profilu i potencjału klientów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe + system premiowy uzależniony od wyników.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: sylwia.lorenz@tacholab.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r.), prowadzonych przez Tacholab Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Estetycznej 4.”

Uwaga! Ze względu dużą ilość aplikujących, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.