Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

Zadania:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu
  • nadzór nad obiegiem korespondencji, przesyłek, dokumentów i informacji w firmie
  • prowadzenie terminarza spotkań
  • obsługa telefoniczna połączeń przychodzących i wychodzących
  • przyjmowanie gości i obsługa spotkań
  • zaopatrywanie firmy w artykuły biurowe, chemiczne
  • obsługa urządzeń biurowych – skaner, fax, ksero
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w bieżących sprawach administracyjno-technicznych
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność samoorganizacji i pracy pod presją czasu
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • biegła obsługa komputera i praktyczna znajomość programów pakietu MS Office systematyczność, skrupulatność, dokładność, samodzielność oraz inicjatywa w wykonywaniu zadań posiadanie prawa jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji międzyludzkich
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum średnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę.
  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: anna.kabus@tacholab.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r.), prowadzonych przez Tacholab Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Estetycznej 4.”

Uwaga! Ze względu dużą ilość aplikujących, skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.