TACHOLAB Sp. z o.o., ul. Estetyczna 4, 43-100 Tychy
+48 32 70 70 470
+48 661 268 777
biuro@tacholab.pl
ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O AKTUALNE PROMOCJE
Pokaż menu >

O nas

TACHOLAB Sp. z o.o. to zespół specjalistów z zajmujących się obsługą firm transportowych w zakresie rozliczania czasu pracy kierowców, szkoleń oraz szeroko pojętego doradztwa prawnego w transporcie drogowym.

Na rynku działamy od 2004r. Nasze specjalistyczne rozwiązania, doradztwo prawne, ewidencja czasu pracy, szkolenia oraz audyty pomogą ochronić Państwa przed roszczeniami pracowników oraz organów kontrolnych.

Z naszą pomocą wiele firm transportowych nie dało się zaskoczyć kontroli Państwowej Inspekcji Pracy czy Inspekcji Transportu Drogowego. Dzięki współpracy z TACHOLAB Sp. z o.o. Państwa firma uniknie konieczności zatrudnienia i żmudnego szkolenia nowych pracowników kadrowych.

Nasi specjaliści szkolą w kraju i zagranicą organy upoważnione do kontroli transportu. Naszym partnerem jest firma Infolab, z którą współpracujemy przy tworzeniu oprogramowania Tachospeed.

Jesteśmy również producentem urządzeń TachoTerminal do pobierania danych z tachografów cyfrowych oraz kart kierowców. Z naszych urządzeń korzystają służby kontrolne nie tylko w kraju, ale i za granicą. Nasze czytniki są jednymi z najszybszych i trwałych urządzeń do pobierania danych z kart kierowców i tachografów na rynku.
"Zawsze bezpiecznie, zawsze o czasie."
Masz pytanie? Zadzwoń do nas:
+48 32 70 70 470 od 7:00 do 16:00
Napisz do nas

Formularz kontaktowy